APIE MUS

Esame tokiame versle, kur vertybių skelbimas nesuteikia jokios naudos.
Užuot pasakodami Jums, kokie esami profesionalai savo srityje, pristatysime Jums krovinį iš taško А į tašką B optimaliausiais terminais ir be nereikalingų kalbų, kadangi mūsų prekė yra ne kalbėjimas, o greitas krovinio pristatymas.

0
TRANSPORTO PARKAS
0
TRANSPORTO KRYPČIŲ
0
PERVEŽIMŲ PER METUS
0
PERVEŽAMA TONŲ PER METUS

MŪSŲ VADOVŲ KOMANDA

Nerijus ADR8Nerijus

Pardavimų skyriaus vadovas

Turi 13 metų patirtį tarptautinių pervežimų srityje. Užsiima visų transporto tipų pervežimais Europoje, Rusijos Federacijoje ir Artimuosiuose Rytuose.

kestaс_adr8Kęstutis

Ekspedicijos skyriaus vadovas

Turi sukaupęs 12 metų patirtį tarptautinių pervežimų srityje. Užsiima visų transporto tipų negabaritiniais ir dalinių krovinių pervežimais.

zarkovAndrej

Rytų skyriaus vadovas

Turi sukaupęs 16 metų patirtį tarptautinių pervežimų srityje. Užsiima visų transporto tipų krovinių pervežimais maršrutais Europa-Rusijos Federacija ir pačios Rusijos Federacijos teritorijoje.

 Anzela ADR8Anžela

Tarptautinių pervežimų skyriaus vadovė

Turi 9 metų patirtį tarptautinių pervežimų srityje. Užsiima visų transporto tipų pervežimais Europoje, Rusijos Federacijoje ir Artimuosiuose Rytuose.

Jolanta ADR8Jolanta

Multimodalinių krovinių pervežimo skyriaus vadovė

Turi sukaupusi 15 metų patirtį tarptautinių pervežimų srityje. Užsiima visų transporto tipų negabaritinių, multimodalinių, pilnų ir dalinių krovinių pervežimais Europoje, Rusijos Federacijoje, Artimuosiuose ir Tolimuosiuose Rytuose.

Edvardas

Verslo plėtros direktorius